میترا زارع

من میترا زارع از سال ۱۳۹۴ با چاپ اولین کتاب در حوزه سبک زندگی به نام زندگی را بنوشیم، کار نویسندگی را رسما آغاز کردم.

کتاب دوم نیز در حوزه روانشناسی و بررسی خشونت خانگی علیه مردان بلافاصله در همان سال چاپ شد. زنان خاکستری، مردان نقره‌ای. از آنجایی که با این نگرش و نگاه کتابی ندیده بودم، لازم دیدم کمی انصاف داشته باشم و دلیل حال ناخوب مردان که منجر به تصمیمات اشتباه و نادرست آن‌ها می‌شود را بررسی کنم. از آنجا که هر طغیان ریشه در آشفتگی و خارج شدن از تعادل درست، ایجاد می‌شود این کتاب در بررسی ریشه‌ی بحران‌ها به زوج‌ها بسیار کمک می‌کند تا زندگی سعادتمندی داشته باشند.

سپس روایت‌ها و داستان‌ها را به کتاب‌ها باز کردم و در کتاب رزها قرمزن، به زنان و بانوان عزیز کمک کردم تا در میان فشارهای روحی و روانی اعم از جدایی، طلاق یا از دست دادن، صلح را به قلب خود بکشانند.

در چهارمین کتاب به سراغ ادبیات داستانی رفتم و رمان بسیار زیبای ساتـیا را خلق کردم. رمان عاشقانه راز گونه‌ای که هیچ بخش و ورق آن برای خواننده قابل پیش‌بینی نیست و شما را با عشقی حقیقی مواجه می‌کند. از آنجا که در آن زمان در کشور هند اقامت داشتم، شما را با حال و هوای این کشور اعجاب آور و زیبا به همراه فرهنگ و آداب و رسوم مردم هند، آشنا کردم. این رمان با استقبال بسیاری روبرو شد.

پنجمین کتاب باز هم در حوزه ادبیات داستانی نوشته شد و همزمان همراه شد با مهاجرتم از هند به کشور زیبای ترکیه و در مسیر سفرم، شما را با داستانی بسیار جذاب همراه می‌کنم‌‌. داستان دلدادگی و عشق که به زیباترین شکل عشق متبلور می‌شود. سفر این کتاب از گوا در هند آغاز می‌شود و پس از طی مسیری طولانی و سخت از میان آتش و جنگ، از سوریه-حلب عبور می‌کند تا به دریای مرمره و تنگه بسفر برسد. سراسر این رمان عاشقانه و پر از احساس یکی شدن با قلبتان است.

کتاب آیا شمع زندگیتان هنوز روشن است؟ ویرایش کامل و جامع دومین کتابم است. این کتاب بر اساس مصاحبه با مردان بسیار در ایران و کشورهای مختلف نوشته شده است. استقبال از این کتاب بی‌نظیر بود.

کتاب آیا شمع زندگیتان هنوز روشن است؟ ویرایش کامل و جامع دومین کتابم است. این کتاب بر اساس مصاحبه با مردان بسیار در ایران و کشورهای مختلف نوشته شده است. استقبال از این کتاب بی‌نظیر بود.
گل‌ها دروغ نمی‌گویند! مجموعه اشعاری‌ست که در سال ۱۴۰۰ به تحریر درآمد و در حال حاضر در مرحله صفحه‌آرایی و سپس دریافت مجوز است.

ارادتمند شما : میتـرا زارع

اسکرول به بالا