هدی فیوج

ملقب به هدی ایگل

هدی فیوج ملقب به عقاب

هدی در فروردین‌ماه سال ۶۷ در تهران به دنیا آمد.

او در رشته ریاضی فیزیک تحصیل کرد
و‌ تحصیلات خود را در رشته مدیریت جهانگردی، فوق لیسانس در رشته مدیریت کارآفرینی ادامه داد.

هدی فیوج همچنین دانش آموخته کوچینگ از موسسه FCA انگلستان می‌باشد.

هدی ایگل در ۲۲ سالگی پا به دنیای کارآفرینی گذاشت و تجارت نتورک مارکتینگ را در کشور ایران شروع کرد. در آن زمان نه تنها بازاریابی شبکه‌ای در ایران به رسمیت شناخته نشده بود، بلکه هیچگونه منبع و مرجع آموزشی درستی هم وجود نداشت و هدی فیوج و تیمش با چالش‌های زیادی روبه‌رو بودند.

هدی ایگل بعد از چهار سال فعالیت در ایران برای گسترش تیم  فروش خود به عنوان نماینده کمپانی انتخاب و راهی کشور ارمنستان شد و شبکه فروش بالای سه هزار نفر را در طول این مدت ایجاد کرد.

هدی فیوج در کشورهای اسیایی مانند افغانستان، ارمنستان و روسیه، تیم خود را پایه گذاری کرده و به عنوان مربی و برنامه ریز ایونت‌ها و سمینارها، چندین سمینار بین‌المللی در این کشورها برگزار کرده و توانست رکورد دار فروش در بازاریابی شبکه‌ای بین همتایان خود شود.

هدی ایگل در تیرماه ۱۳۹۸ با تغییرات ساختاری و مدیریتی کمپانی‌ای که در آن فعالیت میکرد، برای حمایت از تیم فارسی زبان خو‌د که شامل ایران و افغانستان بود مجبور به خروج از شبکه شش هزار نفری خود شد و در سال ۱۳۹۸ رسما فعالیت خود را به عنوان مدیر عامل در کپیتال وی نتورک شروع کرده است.

شرکتی که ماهیت انگلیسی دارد و در ترکیه به اسم ایودا به ثبت رسیده است. اینجا میتوانید اطلاعات شرکت ایودا را بدست آوردید.

هدی فیوج گردآورنده کتاب کینگ
مدرس دوره زنان ثروت ساز
و موسس اکادمی موفقیت wwet
میباشد و به پرورش و کوچ علاقمندان به دنیای مارکتینگ و بازاریابی میپردازد.

صفحه شخصی هدی ایگل: Hoda.v.eagle@

نویسنده کتاب کینگ

هدی فیوج در طی این مدت زمان توانست با تکیه بر تجربه خود و با الهام از رهبران بزرگ نت‌ورک مارکتینگ، کتابی کم نظیر را به تالیف درآورد.


وقتی تکست‌های کتاب کینگ رو می‌خونی دیدگاهت نسبت به خیلی از تعریف‌ها عوض میشه
دیگه زمین خوردن رو شکست نمی‌دونی
دیگه نه شنیدن و زشت نمیدونی
دیگه دیونه‌ها احمق نیستن
همه منطق‌ها و منطقی‌ها درست نیستن
یه مدل فکری و باور ایجاد میکنه و این باور
مهم ترین قسمته

سخنرانی خانم هدی فیوج در یکی از ایونت‌های برگزار شده در ارمنستان
پخش ویدیو

یکی دیگر از دوره‌های آموزشی خانم عقاب، دوره‌ی زنان ثروت‌ساز است که در این دوره در دوره یاد می‌گیریم چه طرز فکری و چه عملکردی می‌تونه از ما زن ثروت‌ساز بسازه.

زن ثروت‌ساز زنی هست که نه تنها برای خودش افتخار آفرینی کرده و گلیم خودشو از اب بیرون کشیده، بلکه گلیمیو پهن کرده تا بقیه هم بتونن ازش استفاده کنند.

توضیحات خانم هدی فیوج در مورد اینکه چرا برای شرکت سه وبسایت در نظر گرفته شده و اینکه ارتباط این سایت‌ها باهم چگونه است

این سه ناشی از تجربه سیزده ساله ما در دنیای فروش و مارکتینگ می‌باشد. حدود چهار سال در مرحله پرورش و تکامل ایده بوده و یکسال به طول انجامید تا زیرساخت‌ها آماده شده و در نهایت در ۱۷ می ۲۰۱۹ شروع به فعالیت نمود.

کسب درآمد، ارایه خدمات به مشتری‌ها و کمک به استارت‌آپ‌ها در برندینگ و فروش میت‌واند برای هر کسی با هر سلیقه‌ای جذاب باشد.
تفکیک این سه وبسایت از هم، تاکید بر استقلال آنها با حفظ وابستگی می‌باشد.

حال به این موضوع بپردازیم که منافع صاحبان کسب و کار در استفاده از این وبسایت‌ها چگونه است

همانطور که می‌دانید فروش، دغدغه تمام صاحبان بیزینس به خصوص کسب‌وکارهای نوپاست . باشگاه ایودا فضایی را در اختیار صاحبان کسب و کار قرار میدهد تا به صورت رایگان بتوانند خودشان را معرفی کنند و علاوه بر آن بر اساس برنامه‌های وفاداری که برای اعضای وفادار در نظر گرفته شده مانند بلیط‌های طلایی ، پاکت طلایی و همچنین درآمدی که در ازای بازاریابی و فروش به نمایندگان فروش می‌دهد آنها را حمایت می‌کند.

صفحه شخصی هدی ایگل

خانم هدی در شماره‌ی هشتم مجله ازمیر تایمز در مورد نحوه فعالیت شرکت و وب‌سایتهای شرکت توضیحاتی داده‌اند که می‌توانید در مجله مطالعه کنید.

دانلود مجله ازمیر تایمز
اسکرول به بالا